Co łączy atrakcje Suwalszczyzny z aktywnym stylem życia? Tym łącznikiem jest nasze miejsce, to właśnie Sirvis Apartamenty i Sirvis TRI Camp.

Lubisz aktywnie spędzać czas? Jesteś sportowcem amatorem? Trenujesz? Planujesz udział w zawodach, a może po prostu chcesz ruszyć się z kanapy? Zapraszamy do nas. Suwalszczyzna to gwarancja fantastycznych terenów w samym sercu Zielonych Płuc Polski. Z kolei nasza specjalność to turystyka aktywna. Jesteśmy miejscem stworzonym dla aktywnych przez aktywnych. 
 

 

         

Popularność jaką zyskuje aktywne spędzanie wolnego czasu doprowadziła do rozwoju turystyki aktywnej. Sport i zajęcia fizyczne są ważną częścią naszego życia, wypoczynku, urlopów, wakacji. My również ulegliśmy tej modzie. Bawi nas bieganie, pływanie, rower. Łączymy te trzy konkurencje w triathlon. Startujemy w imprezach masowych, łącznie z maratonami i IRONMAN-ami. Myślę, że dzięki temu łatwiej nam zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców oraz przygotować specjalną ofertę skierowaną do osób o podobnych zainteresowaniach. 

SIRVIS Apartamenty to ośrodek specjalizujący się w turystyce aktywnej. Znajdziesz tu dokładnie to czego potrzebujesz: piękne jezioro, trasy rowerowe, spacerowe, biegowe, naturalną scenerię i piękno. Wpadaj do nas na treningi - sam, z trenerem, z całą grupą - zorganizuj kilkudniowy obóz sportowy i szlifuj formę pod nowe wyzwania. Po treningach zapraszamy rzecz jasna na pyszniutkie uzupełniacze kalorii oraz regenerację w ramach SPAlania.

Dlaczego Sirvis TRI Camp:

PŁYWANIE: Niewątpliwie naszą największą atrakcją jest krystalicznie czyste jezioro Serwy. Wielkość zbiornika, przejrzysta woda, strefa ciszy to gwarancja doskonałych treningów pływackich w okresie od maja do września. Proponujemy również treningi na pobliskiej pływalni - 25 m basen w Augustowie (zaledwie 20 min. od Sirvis Apartamenty), z możliwością wynajęcia toru lub torów na wyłączność.

ROWER: Niezliczone kilometry malowniczych tras rowerowych do uprawiania kolarstwa szosowego oraz MTB. Północna Suwalszczyzna to również doskonałe tereny do treningu siłowego. Ukształtowanie terenu oraz kilka "górskich premii" zaskoczyło już niejednego cyklistę. Jeżeli pogoda uniemożliwia treningi w plenerze, do dyspozycji mamy rolki Real E-motion renomowanej firmy ELITE lub rower spinningowy Spinner Elite firmy Star Trac.

BIEGANIE: Podobnie jak w przypadku tras rowerowych, można powiedzieć "sky is the limit". Trasy szutrowe, asfaltowe, ścieżki leśne, malownicze krajobrazy wokół jeziora Serwy, Puszcza Augustowska, Kanał Augustowski i dużo, dużo więcej. Na treningi interwałowe zapraszamy na pobliską bieżnię tartanową (5 km od Sirvis Apartamenty). Jeżeli pogoda nie dopisze, do dyspozycji mamy salkę fitness z klubową bieżnią Life Fitness 95T Inspire. 
 

   sprawdź nasze aktywne propozycje:
                trasy dla aktywnych  >>>
                         kolarskie "suwalskie garby"  >>>
                                sala fitness "pot i łzy"  >>> 
                                     
crossfit nad jeziorem  >>> 

   


   Kliknij w ikonkę i pobierz mapę gminy Płaska   

   Kliknij w ikonkę i pobierz mapę jeziora Serwy   

 

 

  Turystyka aktywna w naszym wydaniu:

 • Świetne warunki do pływania - strefa ciszy i krystaliczna woda
 • Trasy rowerowe – wycieczki oraz treningi kolarskie i MTB
 • Trasy biegowe i spacerowe - Puszcza i Kanał Augustowski
 • Sala fitness wyposażona w sprzęt klubowy
 • Profesjonalne treningi i warsztaty pływackie, kolarskie, biegowe
 • Nordic walking w Puszczy Augustowskiej
 • Kajaki - wyprawy po jeziorze i spływy kajakowe
 • Sprzęt treningowy crossfit w plenerze
 • Wypożyczalnia sprzętu (rowery, kijki nordic walking, kajaki, łódka)
 • Nurkowanie, prosto z naszej plaży
 • Narciarstwo biegowe i... niespodzianka, ale też zjazdowe
 • SPAlanie czyli regeneracja - dwie sauny, "lanie" witkami, masaże, zabiegi kosmetyczne, peeling solny, aromaterapia, kremy miodowe
 • Dieta zgodna z oczekiwaniami osób aktywnych
   
 • Powiedz co jeszcze chciałbyś dodać do listy >>>