SIRVIS Apartamenty wpisuje się w charakter i klimat Suwalszczyzny. Jest to kameralny ośrodek położony nad samym brzegiem jeziora Serwy.

Zależało nam na stworzeniu miejsca z klimatem, takiego w którym wypoczywa się inaczej. Nie chcieliśmy budować kolejnego hotelu. Stworzyliśmy więc "dom otwarty na przyjaciół". Trafiając do nas stajesz się przyjacielem, domownikiem odwiedzającym własne miejsce na Ziemi.
 


         

Suwalszczyzna to miejsce magiczne, naszpikowane baśniowymi krajobrazami. Wyjątkowe piękno przyrody spotkasz tu praktycznie na każdym kroku. Do regionalnych cudów natury należy zaliczyć jezioro Serwy - położone w otoczeniu lasów, jedno z najpiękniejszych i najczystszych na pojezierzu, doskonałe miejsce odpoczynku i różnych form rekreacji.

Jezioro Serwy to 460 ha powierzchni, 41 m głębokości, trzy wyspy, rezerwat kormoranów, wyjątkowa przejrzystość, strefa ciszy, bajeczne kolory i zachody słońca. Akwen zasila system Kanału Augustowskiego. W połączeniu z napływem krystalicznej wody z wewnętrznych źródeł daje to naturalną formę filtracji oraz wpływa na wyjątkową czystość zbiornika. Ciekawostką jest, że nazwa jeziora - jest to również nazwa naszego miejsca - pochodzi od jaćwieskiego słowa SIRVIS, oznaczającego szary.

SIRVIS Apartamenty to nie jest typowy hotel, a raczej klimatyczne miejsce w magicznym otoczeniu. Powstało bo w pewnym momencie zdecydowaliśmy się na krok dla wielu niezrozumiały, może nawet szalony. Po prostu zwrot akcji i całkowita zmiana stylu życia. Ja porzuciłem "dyrektorowanie" w korporacji, Edyta zdecydowała się wesprzeć mnie w realizacji marzeń i tak oto trafiliśmy nad Serwy.

Podróżując zawsze zwracaliśmy uwagę na detale. To właśnie szczegóły zaskakują i sprawiają, że dane miejsce ma to coś, ma specyficzny klimat. Taki właśnie ośrodek chcieliśmy stworzyć, coś innego, unikalnego, zaskakującego. Włożyliśmy sporo serca w budowę naszego, jak to określamy, "domu otwartego na przyjaciół".

Klimat tego miejsca to również regionalna kuchnia. Dbamy o doznania kulinarne naszych gości, a co ważne, dajemy im szansę na spróbowanie lokalnych specjałów. Nasze posiłki to propozycje dań przygotowanych przez najlepsze gospodynie Suwalszczyzny. Wszystko oparte oczywiście o naturalne i świeże składniki. Po prostu, ma być zdrowo, pysznie, tak jak w domu.   

Jeżeli nudzą Cię hotele i pensjonaty, szukasz komfortowych warunków w kameralnej atmosferze, chcesz uniknąć tłoku i zgiełku, być blisko natury i odkrywać uroki nieznanej Suwalszczyzny... Zapraszamy do SIRVIS Apartamenty - komfortowego ośrodka, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Serwy. 
  

wirtualny spacer po SIRVIS Apartamenty
     obraz z kamery - dom nad jeziorem >>>

zobacz w galerii nasze "klimatycznie"
     wspólne cztery kąty >>> 
                          
Twoje miejsce nad jeziorem >>>
 
                                 pod chmurką i w plenerze >>> 
                                           
cztery pory roku >>>