Wielkanoc tuż, tuż...

04.03.2015

Święta Wielkanocne i pierwsze wiosenne dni to doskonała okazja do poszukiwania WIOSNY. Kto nie ma dość zimy i zimna? No właśnie… Najwyższy czas na zmiany. Wielkanoc i wiosna tuż, tuż.

Świąteczny weekend - wynajem całego domu na wyłączność - atrakcyjna cena i komfortowe warunki

Suwalszczyzna to świetne miejsce na tego typu wypad. Naturalna sceneria, przyroda budząca się dożycia, jezioro, las. Zapraszamy do nas! W okresie Świąt Wielkanocnych proponujemy najem całego domu na wyłączność. Otrzymujecie Państwo siedem pokoi, przestronny salon z jadalnią i kominkiem, bawialnię dla dzieci, dużą kuchnię w której przyrządzicie własne posiłki, salę fitness, saunę, „ruską banię” nad jeziorem, miejsce na ognisko, altanę i miejsce do grillowania, rowery.

Jeżeli chcecie spędzić święta w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi i bliskimi, skrzyknijcie grupę 15-20 osób i przyjeżdżajcie nad Serwy.

W okresie świątecznym proponujemy atrakcyjną cenę najmu całego domu. Doba kosztuje 1300 zł, czyli jedyne 65 zł od osoby, pobyt na minimum dwie doby. Biorąc pod uwagę komfortowe warunki, wyposażenie oraz piękno otoczenia, to naprawdę dobra oferta. Co ważne, wszystkie atrakcje na naszym terenie dostępne są w ramach ceny najmu.
 

nasze cztery kąty >>>

pokoje >>>