DWIE LOKALIZACJE

Twoje wakacyjne miejscówki

SIRVIS Apartamenty, a może... VillaVieja 17 w słonecznej Hiszpanii

Zapraszamy do jednej z naszych dwóch lokalizacji. SIRVIS Apartamenty to kameralny pensjonat na Suwalszczyźnie. VillaVieja17 to dwa studio-apartamenty na wybrzeżu Costa Blanca w Alicante.

Podróżując zawsze zwracaliśmy uwagę na detale. To właśnie one zaskakują i sprawiają, że dane miejsce ma to coś, ma swój klimat i duszę. Chcieliśmy tworzyć takie właśnie miejsca, coś innego, wyjątkowego, zaskakującego.

SIRVIS Apartamenty to nasza pierwsza lokalizacja. Włożyliśmy dużo serca w zbudowanie, jak to sami określamy, „domu otwartego na przyjaciół”. W poszukiwaniu słońca trafiliśmy do Alicante. Zakochaliśmy się w mieście, znaleźliśmy świetną lokalizację i tak oto powstały studio-apartamenty VillaVieja17.

VillaVieja17 - Alicante - Hiszpania

komfortowy wypoczynek w sercu starego miasta

Alicante to atrakcyjne hiszpańskie miasto z górującym nad nim zamkiem, zabytkami i malowniczym wybrzeżem. Kuchnia Alicante jest pyszna, a o jego życiu nocnym i fiestach krążą legendarne opowieści. W sercu Casco Antiguo, tuż obok bazyliki Santa Maria, znajdują się dwa studio-apartamenty VillaVieja17. Nasze wnętrza to połączenie tradycyjnych detali konstrukcyjnych starej, hiszpańskiej kamienicy z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu mają one niepowtarzalny charakter i klimat. Taras na dachu budynku  oferuje wspaniałe widoki na piaszczystą plażę Postiguet, turkusowe morze i kolorowe zachody słońca. Po drugiej stronie zobaczycie widok na górujący nad dzielnicą starego miasta zamek Santa Barbara.

WWW.VILLAVIEJA17.COM 

najcenniejsze nagrody

satysfakcja i oceny naszych gości

Award
Guest Review Awards 2018
Award
polecany przez TripAdvisor
Award
polecany przez slowhop.com