Firmowo w SIRVIS

Firmowo w SIRVIS

Planujesz świąteczne spotkanie firmowe. Chciałbyś zabrać zespół na wypad integracyjny. Chętnie podejmiemy się takiego wyzwania i wespół ugościmy Twój zespół.

W SIRVIS zorganizujemy spotkanie biznesowe. Możesz zaszyć się tu z zespołem na niczym niezakłóconą burzę mózgów, przygotowanie prezentacji, strategii działania, opracowanie założeń budżetowych, itp., itd.

Masz dość kolejnych, nudnych, świątecznych spotkań firmowych? Zastanawiasz się nad spotkaniem integracyjnym, a może chciałbyś połączyć jedno z drugim? Wiemy jak to zaplanować i zrobić. Wspólnie z dziczenie.pl zorganizujemy Wam dzień pełen wrażeń w dzikiej puszczy lub na wodzie. Ugościmy Was suwalskimi pysznościami i delikatesami pogranicza. Zregenerujemy w „ruskiej bani” i przeprowadzimy przez rytuał SPAlania. Do biura wrócicie jak nowo narodzeni z bateriami naładowanymi pozytywną i bardzo naturalną energią.

Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Powiedz nam jakie są oczekiwania, a my zrobimy całą robotę za Ciebie. Brzmi dobrze? Zachęcamy do kontaktu.