Koronawirus

Koronawirus

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości wprowadzamy szereg ograniczeń i zasad dotyczących pobytu. Przed przyjazdem prosimy zapoznać się z poniższą listą. Jest ona aktualizowana na bieżąco, na podstawie wytycznych Rady Ministrów.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE OD 28.12.2020:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dopuszcza świadczenie usług hotelarskich wyłącznie ściśle określonym grupom, w związku z wykonywaniem czynności służbowych (§10, ust. 2 i 3 rozporządzenia). Wprowadzenie nowych regulacji oznacza w praktyce zawieszenie naszej działalności w zakresie świadczenia tzw. usług hotelarskich. W konsekwencji, począwszy od 28 grudnia 2020 r., proponujemy wynajęcie obiektu na zasadach najmu długoterminowego.

Przedmiotem oferty najmu długoterminowego jest:

 • Budynek A – „SIRVIS Premium” – stanowiący całoroczny budynek letniskowy
 • Apartamenty „Rowery”, „Łódki”, „Latawce” – stanowiące odrębne i samoistne lokale z niezależnymi wejściami
 • Szczegółowy opis Budynku A oraz wymienionych apartamentów znajduje się w zakładce POKOJE

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, celem ustalenia indywidualnych warunków najmu długoterminowego. 

WZORY UMÓW DO POBRANIA:

umowa DOM umowa APARTAMENT

ZACHOWAJ BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ OD DRUGIEJ OSOBY
Zachowaj co najmniej 2 METRY odległości od drugiej osoby, nie wchodź do pomieszczeń w których znajdują się inne osoby, szczególnie gdy zachowanie tej odległości jest niemożliwe. Pamiętaj o stosowaniu maseczek ochronnych.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W JADALNI
Biorąc pod uwagę ograniczenia wprowadzone Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 01 grudnia 2020 r., jadalnię wyłączamy z użytku. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość przygotowania i zabrania posiłku na wynos, na zasadach cateringu gastronomicznego.

„RUSKA BANIA” – SAUNA NAD JEZIOREM
Nasza sauna to niewielkie pomieszczenie w którym trudno zachować bezpieczną odległość od drugiej osoby. Ponieważ po rozgrzaniu wysoka temperatura utrzymuje się przez kilka godzin, korzystajcie z sauny tak żeby nie przebywać tam z osobami obcymi. Po prostu, do sauny wchodzicie kiedy pomieszczenie jest puste i przebywacie tam tylko z osobą co do której macie pewność, że jest zdrowa.  Jeżeli ktoś chce do Was dołączyć, poproście o opuszczenie pomieszczenia i poinformujcie kiedy skończycie sesję.
Pamiętajcie o zasadach bezpiecznego korzystania z sauny, które znajdziecie w Gazecie Sirvisowej.

NASZA SIŁOWNIA
Biorąc pod uwagę charakter tego pomieszczenia, a szczególnie trudności związane z właściwą dezynfekcją i zachowaniem sterylności, wyłączamy salę fitness z użytkowania.

SPRZĘT REKREACYJNY
Pamiętajcie o dezynfekcji sprzętu rekreacyjnego. Pobierając rowery, sanki, jabłuszka do zjeżdżania po śniegu, kije do Nordic Walking, spryskajcie je płynem do dezynfekcji, który znajduje się na półce w pomieszczeniu gospodarczym.

POKÓJ ZABAW DLA DZIECI
Ze względu na potrzebę zachowania reżimu sanitarnego, trudności skutecznej dezynfekcji pomieszczenia, a szczególnie zabawek, zdecydowaliśmy się na wyłączenie pokoju zabaw z użytkowania.

JEŻELI PRZED PLANOWANYM TERMINEM PRZYJAZDU:

 • pojawiły się niepokojące objawy choroby (gorączka, ból gardła, kaszel, duszności lub problemy z oddychaniem)
 • jesteście w okresie kwarantanny lub mieliście kontakt z taką osobą
 • mieliście kontakt z osobą chorą lub wracającą z obszaru podwyższonego ryzyka

NIE PRZYJEŻDŻAJCIE i dajcie nam znać – wspólnie znajdziemy rozwiązanie i ustalimy inny termin rozpoczęcia najmu lokalu.

Jeżeli zaobserwowaliście objawy choroby podczas pobytu lub po powrocie do domu, koniecznie dajcie nam znać, tak żebyśmy mogli dodatkowo, ponad standardową procedurę, zdezynfekować wszystkie pomieszczenia.

PAMIĘTAJ TEŻ O…

 • MASECZKA – stosuj się do zaleceń i pamiętaj, w miejscach w których spotykasz inne osoby, zakryj maseczką nos i usta.
 • DYSTANS – zachowaj bezpieczne 2 m od innej osoby, nie podchodź, nie zbliżaj się, nie łam tej zasady.
 • DEZYNFEKCJA – używaj wody z mydłem lub myj ręce płynami / żelami dezynfekującymi.
 • UNIKAJ DOTYKANIA OCZU, NOSA I UST – pamiętaj, że dotykając oczu, nosa lub ust zanieczyszczonymi rękami możesz przenieść wirusa.
 • STOSUJ ZASADY OCHRONY PODCZAS KICHANIA I KASZLU – zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Chusteczkę wyrzuć do kosza i umyj ręce.
 • ODŻYWIAJ SIĘ ZDROWO I NAWADNIAJ ORGANIZM – stosuj zrównoważoną dietę. Pamiętaj o codziennym jedzeniu warzyw i owoców. Codziennie pij ok. 2 l płynów, najlepiej wody.
 • WZMACNIAJ ORGANIZM I ODPORNOŚĆ – staraj się wprowadzić do codziennej rutyny elementy aktywności fizycznej i sportu. Zgodnie z zaleceniami WHO, osoby dorosłe powinny wygospodarować minimum 150 minut tygodniowo na aerobową aktywność fizyczną o umiarkowanej intensywności lub 75 minut na aktywność o wysokiej intensywności.

CZY WIESZ JAK…

tagi