Chlup z WMT

Chlup z WMT

SIRVIS Apartamenty został partnerem i oficjalną bazą treningową Warsaw Masters Team. Będzie nam bardzo miło gościć na treningach miłośników pływania, którzy uważają, że „tlen jest przereklamowany” a pływanie trenują, bo są „zbyt sexy dla sportów wymagających ubrań” 🙂

Cieszymy się, że WMT wybiera SIRVIS, bo naszym (nie)skromnym zdaniem, jeżeli mówisz pływanie w wodach otwartych to powinieneś myśleć jezioro Serwy, a jeżeli myślisz Serwy to… to musi być SIRVIS 🙂

Stowarzyszenie Warsaw Masters Team powstało w 2004 roku z inicjatywy kilku pasjonatów, byłych pływaków, którzy wspólnie chcieli przygotować się do Mistrzostw Europy. Dziś jest to największe w Polsce stowarzyszenie skupiające osoby w każdym wieku, które uprawiają pływanie; dla których systematyczne uczestnictwo w aktywności fizycznej, czasami w rywalizacji sportowej, jest sposobem na rozwijanie i utrzymanie wysokiej formy, realizowanie swoich pasji i spędzanie wolnego czasu w grupie aktywnych osób. Stowarzyszenie jest członkiem Polskiego Związku Pływackiego. Zawodnicy rywalizują w zawodach rangi okręgowej, krajowej (takich jak Mistrzostwa Polski), jak i zagranicznych, w tym na Mistrzostwach Europy czy Mistrzostwach Świata.

SIRVIS Apartamenty to z kolei miejsce stworzone z myślą o osobach ceniących sobie aktywne formy wypoczynku. Nasza specjalność to turystyka aktywna. Aktywni znajdą tu dokładnie to czego potrzebują do wypoczynku: piękne jezioro, trasy rowerowe, spacerowe, biegowe, naturalną scenerię i piękno.

Po raz pierwszy Mastersów gościliśmy w końcówce ubiegłego roku. Teraz przyszedł czas na organizację obozu pływackiego. Profesjonalne treningi w wodach jeziora Serwy, treningi na pobliskim basenie, rower i bieganie w Puszczy Augustowskiej, sala fitness, plenerowy crossfit, kajaki, relaks w „ruskiej bani” i smakowita kuchnia to jedynie kilka atrakcji czekających na Mastersów.

Tags