Gramy z Orkiestrą

Gramy z Orkiestrą

Z Wielką Orkiestrą jesteśmy od pierwszego finału. Już wtedy  postanowiliśmy, że gramy razem „do końca świata i jeden dzień dłużej”. W tym roku „łapiemy wiatr w żagle” i „gramy bo lubimy”.

W tym roku przygotowaliśmy dwa weekendowe vouchery ze specjalną dedykacją dla ludzi z wielkimi serduchami. Zapraszamy do licytacji pobytu weekendowego w jednej z naszych dwóch lokalizacji – SIRVIS Apartamenty na Suwalszczyźnie lub VillaVieja17 Studio-Apartamenty na Costa Blanca w hiszpańskim Alicante.

SIRVIS Apartamenty to kameralny ośrodek położony bezpośrednio nad brzegiem jeziora Serwy na Suwalszczyźnie. Zapewniamy fajną atmosferę, piękne jezioro, trasy rowerowe, spacerowe, biegowe, naturalną scenerię i piękno.

VillaVieja17 to dwa studio-apartamenty położone w sercu Casco Antiguo Alicante. Nasze wnętrza to połączenie tradycyjnych detali konstrukcyjnych starej, hiszpańskiej kamienicy z nowoczesnymi elementami, co nadaje im niepowtarzalny charakter i klimat. Taras na dachu budynku  oferuje wspaniałe widoki na piaszczystą plażę Postiguet, turkusowe morze i kolorowe zachody słońca.

Kliknij w poniższy link i licytuj:
SIRVIS Apartamenty >>>
VillaVieja17 Studio-Apartamenty >>>

Tags