TRZY LOKALIZACJE

Twoje wakacyjne miejscówki

SIRVIS Apartamenty, a może... Costa Blanca w słonecznej Hiszpanii

Zapraszamy do jednej z naszych trzech lokalizacji. SIRVIS Apartamenty to kameralny pensjonat na Suwalszczyźnie. VillaVieja17 i SunPola Penthouse to nasze dwie lokalizacje na Costa Blanca w Hiszpanii.

Podróżując zawsze zwracaliśmy uwagę na detale. To właśnie one zaskakują i sprawiają, że dane miejsce ma to coś, ma swój klimat i duszę. Chcieliśmy tworzyć takie właśnie miejsca, coś innego, wyjątkowego, zaskakującego.

SIRVIS Apartamenty to nasza pierwsza lokalizacja. Włożyliśmy dużo serca w zbudowanie, jak to sami określamy, „domu otwartego na przyjaciół”. W poszukiwaniu słońca trafiliśmy do Alicante. Zakochaliśmy się w Costa Blanca i tak oto powstały studio-apartamenty VillaVieja17 oraz SunPola Penthouse.

VillaVieja17 - Alicante - Hiszpania

komfortowy wypoczynek w sercu starego miasta

Alicante to atrakcyjne hiszpańskie miasto z górującym nad nim zamkiem, zabytkami i malowniczym wybrzeżem. Kuchnia Alicante jest pyszna, a o jego życiu nocnym i fiestach krążą legendarne opowieści. W sercu Casco Antiguo, tuż obok bazyliki Santa Maria, znajdują się cztery studio-apartamenty VillaVieja17. Nasze wnętrza to połączenie tradycyjnych detali konstrukcyjnych starej, hiszpańskiej kamienicy z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu mają one niepowtarzalny charakter i klimat. Taras na dachu budynku  oferuje wspaniałe widoki na piaszczystą plażę Postiguet, turkusowe morze i kolorowe zachody słońca. Po drugiej stronie zobaczycie widok na górujący nad dzielnicą starego miasta zamek Santa Barbara.

WWW.VILLAVIEJA17.COM

SunPola Penthouse - Santa Pola - Hiszpania

komfortowy apartament przy piaszczystej plaży

Santa Pola to małe nadmorskie miasteczko, bardzo blisko Alicante, głównej miejscowości turystycznej Costa Blanca. Atrakcją Santa Pola są niezliczone kilometry piaszczystych plaż oraz sprzyjający klimat regionu. W południowej części miasta, zaledwie 50 metrów od Playa Tamarit, znajduje się SunPola Penthouse, nowoczesny apartament, otoczony przestronnym balkonem. Z balkonu i tarasu na dachu budynku roztaczają się wspaniałe widoki na plażę Tamarit i pobliskie budynki. To właśnie stąd, popijając wino, możesz podziwiać kolorowe zachody słońca.

WWW.SUNPOLA.COM