ZASADY NAJMU

cennik i zasady najmu

wszystko o czym powinieneś wiedzieć rezerwując pobyt

 

 

Zakwaterowanie:

„SEZON NISKI” to większa część roku i najniższe ceny obowiązujące przez siedem miesięcy, od października do kwietnia.

pokój dwuosobowy 150 zł/doba
pokój dwuosobowy z tarasem i niezależnym wejściem 200 zł/doba
pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym 200 zł/doba
apartament rodzinny (2+2) z aneksem kuchennym 350 zł/doba
SIRVIS Premium – budynek A – cały dom (14 osób) 1 000 zł/doba

„SEZON ŚREDNI” to miesiące maj, czerwiec i wrzesień. Jest to chyba najlepszy okres na wypoczynek. Jest  ciepło, a co istotne, bardzo spokojnie i cicho.

pokój dwuosobowy 200 zł/doba
pokój dwuosobowy z tarasem i niezależnym wejściem 250 zł/doba
pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym 250 zł/doba
apartament rodzinny (2+2) z aneksem kuchennym 400 zł/doba
SIRVIS Premium – budynek A – cały dom (14 osób) 1 450 zł/doba

„SEZON WYSOKI” to okres wakacyjny oraz Majówka, Boże Ciało, Święta Wielkanocne oraz okres świąteczno-noworoczny.

pokój dwuosobowy 250 zł/doba
pokój dwuosobowy z tarasem i niezależnym wejściem 300 zł/doba
pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym 300 zł/doba
apartament rodzinny (2+2) z aneksem kuchennym 450 zł/doba
SIRVIS Premium – budynek A – cały dom (14 osób) 1 950 zł/doba

 

 

Posiłki:

Opłata za śniadanie 30 zł/osoba
15 zł/dziecko (do 7 lat)
Opłata za obiadokolację 50 zł/osoba
25 zł/dziecko (do 7 lat)
Specjalne obiadokolacje (np. wegetariańskie, wegań-
skie, bezglutenowe, itp.)
70 zł/osoba
35 zł/dziecko (do 7 lat)

 

 

Inne opłaty:

W przypadku wstawienia w pokoju dodatkowej dostawki pobieramy opłatę w wysokości 50 zł za każdą dobę pobytu. W przypadku wynajęcia całego domu, gdy zakwaterowanych jest więcej niż 14 osób, za każdą kolejną osobę pobieramy opłatę 50 zł/doba. W przypadku pobytu na jedną dobę („sezon średni”) cena pokoju wzrasta o 50 zł.

Pobieramy opłatę za zwierzęta przebywające na naszym terenie w wysokości 50 zł/doba. UWAGA, zwierzęta przyjmujemy tylko w „sezonie niskim” i „sezonie średnim”. O tym że planujesz przyjazd ze zwierzakiem musisz nas poinformować robiąc rezerwację. Zastrzegamy, że na terenie nie może przebywać więcej niż jeden zwierzak gości. Prosimy o zapoznanie się z naszym „zwierzakowym savoir-vivre” w kolejnej zakładce.

Informujemy, że jesteśmy zobowiązani do pobrania na rzecz Gminy Płaska, opłaty klimatycznej w wysokości 2,00 zł od osoby za każdą dobę pobytu.

UWAGA, za zgubione klucze do pokoju / bramy pobieramy opłatę w wysokości 100 zł. Za klucz złamany w zamku dodatkowo obciążymy gościa kosztem naprawy i wymiany. Prosimy, zachowaj ostrożność.

Minimalny okres najmu to 1 doba w „sezonie niskim” i „średnim” (w „sezonie średnim” cena pokoju wzrasta o 50 zł), 3-7 dób w „sezonie wysokim” (turnusy siedmiodniowe, od soboty do soboty w okresie wakacyjnym).

Podane ceny są cenami brutto (8% VAT). Ceny pobytu zawierają nocleg, komplet pościeli i ręczników, korzystanie ze sprzętu wodnego (poza łodzią żaglową – cena 50 zł/godz. i 250 zł/dzień – wyłącznie doświadczeni żeglarze) i sportowego, sali fitness. Innymi słowy, wszystko co znajduje się na terenie ośrodka jest „all inclusive”. W ramach ceny zakwaterowania goście mogą skorzystać również bezpłatnie z jednego wygrzewania w saunie. Sprawdź koniecznie szczegóły naszej oferty SPAlania.

Sprzęt sportowy wypożyczamy gościom bezpłatnie. Wyjątkiem jest łódź żaglowa, którą udostępniamy wyłącznie doświadczonym żeglarzom i pobieramy opłatę 50 zł/godz. i 250 zł/dzień najmu.

Naszym stałym klientom oferujemy rabat „dla naszych”.

 

 

 

Posiłki:

Posiłki serwujemy w jadalni „Poczekalni”. Śniadania oferowane są od 9:00 do 10:00, a obiadokolacje od 17:00 do 18:00. Osoby zainteresowane zamawiają obiadokolacje do godziny 10:00.

Śniadania serwujemy w formie bufetu, a przykładowe menu to: kawa, herbata, mleko, płatki śniadaniowe, konfitury domowe, sery, wędliny, parówki, frankfurterki, gofry, placki z jabłkami, pieczywo, masło, serki, twarożek, jajecznica, jajka gotowane, zapiekanki, pasta jajeczna, itp.

Obiadokolacje składają się z trzech dań – zupa, danie główne oraz deser, a także soków, wody mineralnej, kawy i herbaty. Nasza specjalność to kuchnia regionalna, a więc przykładowo: kartacze, soczewiaki, pierogi, babka ziemniaczana. Polecamy nasze domowe słodkości i ciasta prosto z pieca.

W przypadku specjalnych obiadokolacji (np. wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, itp.) prosimy o zgłoszenie takiego zapotrzebowania przed przyjazdem.

W wybranych pokojach znajdują się aneksy kuchenne. Goście mogą korzystać również z kuchni oraz jadalni w budynku A.

Prosimy o zachowanie czystości oraz używanie sprzętów kuchennych zgodnie z instrukcją obsługi i zaleceniami producentów.

 

Rezerwacje i płatności:

Prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji, kontakt mailowy lub telefoniczny i rezerwację terminu. Aby ostatecznie potwierdzić rezerwację należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% kosztu zakwaterowania. Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem rezerwacji. Płatność można dokonać gotówką, kartą kredytową lub debetową.

W przypadku skrócenia pobytu (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd) należność za całość pobytu nie ulega zmianie. W razie odwołania rezerwacji przez Gościa, zaliczka nie podlega zwrotowi i nie jest przepisana na kolejną rezerwację w innym terminie. Zaliczka jest zwracana w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. Zmiana terminu możliwa jest wyłącznie w szczególnych i uzasadnionych przypadkach, w ramach tego samego sezonu – „niski”, „średni”, „wysoki”, z zastrzeżeniem tego samego okresu pobytu, o ile oczywiście będą dostępne pokoje.

 

Doba i pobyt:

Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia. Oczywiście, w miarę możliwości, staramy się dostosować do potrzeb naszych gości.

Liczba osób zajmujących pokój nie może być większa niż zgłoszona podczas rezerwacji.

Osoby odwiedzające gości proszone są o opuszczenie terenu do godziny 22:00.

 

Dobre obyczaje:

Dom drewniany ma duszę i żyje wraz z jego mieszkańcami. Projektując to miejsce nie wyobrażaliśmy sobie żeby stanął tu murowany „bunkier”. Wybraliśmy naturalne materiały i technologię. Przyjeżdżając musisz liczyć się z tym, że podłogi skrzypią, drewno pracuje, a cały dom oddycha i pachnie lasem. Po prostu, tak ma być.

Budynki A i B to domy drewniane. Ponieważ izolacja akustyczna w tego typu konstrukcjach jest zdecydowanie niższa od tradycyjnych budynków murowanych, wprowadziliśmy tu naszą „strefę ciszy”, a więc… Prosimy, przebywając w tych dwóch budynkach ZACHOWAJCIE CISZĘ. Wybierając pokoje położone w budynku A i B oraz korzystając z tzw. części wspólnych pamiętajcie o spokoju i komforcie pobytu innych gości. Z tego też powodu w sezonie „średnim” i „wysokim” (od 01.05 do 30.09) w pokojach tych nie kwaterujemy dzieci poniżej 3 roku życia. Rodziny z dziećmi zachęcamy do korzystania z naszych nowych, rodzinnych apartamentów – położone w budynku C pokoje „Rowery”, Łódki”, „Latawce”.

Na terenie znajduje się altana z miejscem do grillowania, taras z dwoma stolikami i widokiem na jezioro oraz wyznaczone miejsce do rozpalenia ogniska. Do dyspozycji gości są również leżaki i wygodna ławka-huśtawka. Mamy też kilka hamaków. Są to miejsca ogólnodostępne. Prosimy natomiast nie wchodzić i nie korzystać z tarasów znajdujących się bezpośrednio przy budynkach oraz nad jadalnią „Poczekalnią”. Są one przypisane na wyłączność do konkretnych pokoi.

Stawiamy na ekologię oraz zachowanie środowiska w nienaruszonym stanie. Liczymy, że nasi goście podzielają tę filozofię. Prosimy o ograniczenie zużycia wody oraz energii, a także zachowanie czystości i to nie tylko na terenie ośrodka. Przed wyjściem z pokoju oraz części wspólnych w domu nie zapominajcie o wyłączeniu światła i urządzeń elektrycznych.

Prosimy o zachowanie ciszy  w godzinach od 22:00 do 8:00.

Prosimy o zamykanie drzwi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione w pokojach rzeczy.

Budynki są drewniane, a to oznacza, że należy zachować szczególną ostrożność przy posługiwaniu się ogniem. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, świec, lampionów, kadzidełek, itp.

Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe podczas ich pobytu i dotyczy to wszelkich szkód i zniszczeń, niezależnie od tego czy szkoda była spowodowana przez umyślne, czy nieumyślne działanie.

Prosimy aby podczas pobytu nie zmieniać aranżacji pokoi, nie przenosić wyposażenia miedzy pokojami, nie przepinać kabli w sprzęcie RTV. Po zakończeniu zabawy prosimy o uporządkowanie pokoju zabaw dla dzieci, tak żeby zabawki wróciły na swoje miejsca. Prosimy nie wynosić zabawek do innych pokoi i na zewnątrz budynku, ograniczyć zabawę dzieci do tego pokoju i nie przenosić się do położonego obok salonu. Prosimy również nie spożywać posiłków w pokoju zabaw. UWAGA, pokój zabaw to tzw. część wspólna z której korzystają wszyscy goście. Wyjątkiem jest sytuacja gdy budynek A (w tym budynku znajduje się pokój zabaw) wynajęty jest na wyłączność.

Parking na terenie jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

W przypadku zauważenia usterki lub niedogodności zgłoś to do nas. Postaramy się na bieżąco usunąć problem, bo bezstresowy wypoczynek to podstawa dobrego samopoczucia.

 

„Zwierzakowy savoir vivre”:

Opiekunów obarczamy odpowiedzialnością i prosimy o bezwzględne przestrzeganie „zwierzakowego savoir vivre”:

 • Zwierzaki gościmy wyłącznie w „sezonie niskim” i „sezonie średnim”; obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50 zł/doba
 • Zwierzak nie wchodzi do jadalni, wspólnych przestrzeni w budynku, miejsc rekreacyjnych i na plac zabaw dla dzieci
 • Zwierzak nie może pozostawać bez nadzoru – to Ty kontrolujesz jego zachowanie, usuwasz wszystkie nieczystości pozostawione na terenie działki
 • Zwierzak potrzebuje wybiegać się i poszaleć na otwartej przestrzeni – zabierz pupila na dłuższy spacer poza nasz teren
 • Zwierzak nie może zakłócać wypoczynku innym gościom – dopilnuj zachowania ciszy, w towarzystwie innych gości wyprowadzaj zwierzaka na smyczy, pamiętaj, że nie każdy kocha Twojego pupila tak jak Ty
 • Zwierzak nie ponosi odpowiedzialności za szkody – to Ty jesteś w pełni odpowiedzialny za zachowanie pupila i związane z tym ewentualne straty

Przepraszamy, ale doświadczenie pokazuje, że czasami powinniśmy, a nawet musimy odmówić przyjęcia zwierzaka, szczególnie gdy robi się tłoczno lub gdy zwierzak jest przedstawicielem ras uznawanych za groźne i to niezależnie od Twojej opinii.

Planując przyjazd weźcie pod uwagę, że współgospodarzami obiektu są mieszkający tu na stałe Lucy i Dakar. Część z tych zasad – podkreślamy to żeby uniknąć nieporozumień – nie dotyczy gospodarzy. Przykładowo, Lucy i Dakar nie są wyprowadzane na smyczy po terenie. Musicie też wziąć pod uwagę, że mała Lucy to dziewczyna z charakterem, która strzeże własnego miejsca na Ziemi. Może zdarzyć się, że nie okaże ona dostatecznej gościnności i spróbuje uszczypnąć Waszego czworonoga. Uczulamy na to, choć doświadczenie pokazuje, że taki problem bardzo łatwo i skutecznie można rozwiązać.

UWAGA, o tym że planujesz przyjazd ze zwierzakiem musisz nas poinformować robiąc rezerwację. Zastrzegamy, że na terenie nie może przebywać więcej niż jeden zwierzak gości. W razie wątpliwości, dzwoń i pytaj.

 

„Zabawa” z ogniem:

Kominek w salonie jest do dyspozycji gości. Drewno na opał można pobrać z drewutni za darmo (po wcześniejszym ustaleniu). W trakcie palenia ognia prosimy zamykać drzwi od kominka. Na terenie ośrodka ognisko i grilla można rozpalać tylko w wyznaczonym miejscu nad jeziorem.

Raz jeszcze przypominamy o bezwzględnym zakazie palenia papierosów.

Pamiętaj, że mieszkasz w domu drewnianym. W związku z tym szczególnie uczulamy i prosimy o zachowanie ostrożności podczas palenia ognia.

 

 

 

Ochrona danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QPRO360 sp. z o.o., ul. Berezyńska 6, 15-161 Białystok, KRS 0000457375
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – kontakt@qpro360.com
 • Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email, numeru kontaktowego telefonu, wieku dziecka, w przypadku pobytu z dzieckiem oraz numeru rejestracyjnego pojazdu, w przypadku parkowania na terenie jest wymogiem zawarcia umowy o usługi
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
 • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
 • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy