Dzika Puszcza

Dzika Puszcza

Prezentujemy nasz nowy projekt skierowany do miłośników lasu, natury, osób pragnących odkrywać to co w puszczy piszczy. W ramach projektu, wspólnie z naszymi przyjaciółmi z dziczenie.pl, pokażemy Wam the best of Suwalszczyzna. Zwiedzimy i odkryjemy najpiękniejsze i najciekawsze rewiry Puszczy Augustowskiej, Kanału Augustowskiego,  jeziora Serwy. Razem będziemy odkrywać naturę, tropić zwierzaki, poznawać piękno przyrody.

Naszym przewodnikiem jest Michał Skierczyński (Bosman). Z wykształcenia doktor biologii, z zamiłowania człowiek ceniący sobie wolność. Michał od lat pracuję z ludźmi, zarówno tymi małymi jak i dużymi, przekazując im swoją wiedzę oraz doświadczenie. Jego wielką pasją jest możliwie bliskie obcowanie z naturą w każdych warunkach. Przez wiele lat rozwijał swoją pasję zajmując się przyrodą naukowo,  początkowo w Białowieży w Instytucie Badania Ssaków PAN, a później pracując przez dwanaście lat w Zakładzie Ekologii Behawioralnej na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu. Zawsze fascynowały go wyjazdy w dzikie miejsca. Zrealizował on kilkadziesiąt wypraw w góry, od Karpat przez góry Norwegii i Islandii po równikowe góry Kamerunu. Sercem pozostawał na Suwalszczyźnie, do której trafił i osiadł na stałe. Michał współpracuje z renomowaną firmą WildPoland, dla której prowadzi wycieczki i wyprawy przyrodnicze po Polsce Północno-Wschodniej. Jest też licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym.

Zapraszamy na wspólne wyprawy i odkrywanie piękna natury Suwalszczyzny. Szukaj naszych propozycji na bieżąco w sekcji WIADOMOŚCI Z SIRVIS I OKOLIC.