Kulinaria

Kulinaria

Często pytacie nas o posiłki. Spieszymy więc z wyjaśnieniem czego możecie spodziewać się na sirvisowym stole.W naszej standardowej ofercie mamy śniadania i obiadokolacje.

Śniadania serwujemy od 9:00, a w przypadku dużego zainteresowania, starając się unikać tłoku w jadalni i kolejki do ekspresu, mamy dwie tury, o 8:45 i 9:30. Dajcie nam znać dzień wcześniej czy jesteście zainteresowani śniadaniem kolejnego dnia.
Cena śniadania to 35 zł, 20 zł w przypadku dzieci do lat 7.

Obiady podajemy o godzinie 17:00, przy czym deklarujemy godzinową elastyczność. Jeżeli godzina Wam nie odpowiada, to dajcie proszę znać, a my spróbujemy dostosować się do oczekiwań. Rano, podczas śniadania, informujemy Gości o obiadowym menu i zbieramy zamówienia.
Cena obiadu to 70 zł, 40 zł w przypadku dzieci do lat 7; istnieje możliwość zamówienia ½ porcji w cenie 40 zł.

Śniadania serwujemy w formie bufetu, a przykładowe menu to: kawa, herbata, mleko, płatki śniadaniowe, konfitury domowe, sery, wędliny, parówki, frankfurterki, gofry, placki z jabłkami, naleśniki, pieczywo, masło, serki, twarożek, jajecznica, jajka gotowane, zapiekanki, pasta jajeczna, itp. Niektóre z tych pozycji są stałe, a inne zmieniają się z dnia na dzień, tak żeby menu było bardziej urozmaicone.

Sirvisowy obiad to trzydaniowy posiłek (zupa, danie główne z surówką i dodatkami, deser) plus napoje (tłoczone naturalne soki, lemoniada, kawa, herbata). Nasze pychotki to: domowe zupy (np. rosół jak u mamy, zupa ogórkowa, krem z białych warzyw, chłodnik z ziemniaczkami w gorące, letnie dni, zupa jarzynowa, zupa pomidorowa), dania główne (np. pierogi, babka ziemniaczana, kurczak na puszystym puree, soczewiaki, kartacze, burgery z pulled porkiem, smażona sielawa lub pstrąg, placki ziemniaczane), ciasta domowe (np. sernik z rosą, jabłko pieczone w cieście, brownie czekoladowe, krucha szarlotka z owocami, sernik na zimno, jagodzianki).

Zachęcamy, bo jest naprawdę pysznie.

HMM… A MOŻE SIRVISOWA PIZZA NAPOLETANA >>>