Obóz pływacki ’19

Obóz pływacki ’19

Warsaw Masters Team i SIRVIS Akademia Sportu zapraszają na kolejny obóz pływacki nad Serwami – 05-09 czerwca. Wszystkich kochających wodę, bez względu na stopień wtajemniczenia, zapraszamy i proponujemy treningi pływackie pod okiem profesjonalistów.

Zachęcamy pływaków, triathlonistów i wszystkie osoby aktywne sportowo do spędzenia z nami przedłużonego weekendu pływackiego. Położenie ośrodka SIRVIS Apartamenty nad samym jeziorem Serwy, w strefie ciszy, jest wprost idealne nie tylko do przeprowadzania specjalistycznego treningu pływackiego w wodach otwartych, ale również do aktywnego wypoczynku. Okolica stwarza świetne warunki do różnych form aktywności.

Codziennie mamy zaplanowane dwa treningi pływackie. Technikę będziemy monitorować i szkolić podczas zajęć na basenie. W planie są też ćwiczenia ogólnorozwojowe, a najbardziej ambitne jednostki namawiamy do dodatkowych treningów rowerowych i biegowych. Wieczorem przedyskutujemy postępy sportowe i rzecz jasna nie tylko. Nasi obozowicze skorzystają z „ruskiej bani” nad jeziorem, salki fitness, stanowisk crossfitowych w plenerze, rowerów, kajaków. Do dyspozycji będzie również sala z ekranem do analizy techniki i filmów szkoleniowych, sala zabaw dla dzieci. Kuchnia zadba o uzupełnienie spalanych kalorii, serwując śniadania, lekkie lunche i obiadokolacje.

Pobyt zaczynamy w środę 5 czerwca od kolacji a kończymy śniadaniem 9 czerwca. Do dyspozycji jest 8 pokoi 2 osobowych i 4 apartamenty.


Koszt uczestnictwa:

1050 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

1100 zł /osoba w apartamencie

W cenę wliczony jest pobyt z wyżywieniem, opieka trenera, zajęcia open-water, szkolenia z techniki pływania na basenie, gadżet i ubezpieczenie.

tagi