AKTYWNIE

AKTYWNIE

NAJ… Najfajniejsza miejscówka dla aktywnych?

 

Sport i zajęcia fizyczne są ważną częścią naszego życia, wypoczynku, urlopów, wakacji. My również ulegliśmy tej modzie. Bawi nas bieganie, pływanie, rower. Dzięki temu łatwiej nam zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców oraz przygotować specjalną ofertę skierowaną do osób o podobnych zainteresowaniach.

 

SIRVIS Apartamenty to ośrodek specjalizujący się w turystyce aktywnej. Znajdziesz tu dokładnie to czego potrzebujesz: piękne jezioro, trasy rowerowe, spacerowe, biegowe, naturalną scenerię i piękno. Wpadaj do nas na treningi – sam, z trenerem, z całą grupą. Skorzystaj z naszej oferty w ramach SIRVIS AKADEMIA SPORTU i szlifuj formę pod nowe wyzwania. Po treningach zapraszamy rzecz jasna na pyszniutkie uzupełniacze kalorii oraz regenerację w ramach SPAlania.

 

 

NASZE TRASY ZNAJDZIESZ NA:

 

 

 

 

 

SIRVIS AKADEMIA SPORTU i SIRVIS TRI CAMP:

PŁYWANIE: Niewątpliwie naszą największą atrakcją jest krystalicznie czyste jezioro Serwy. Wielkość zbiornika, przejrzysta woda, strefa ciszy to gwarancja doskonałych treningów pływackich w okresie od maja do września. Proponujemy również treningi na pobliskiej pływalni – 25 m basen w Augustowie (zaledwie 20 min. od Sirvis Apartamenty), z możliwością wynajęcia toru lub torów na wyłączność. Zapraszamy na organizowane we współpracy z Warsaw Masters Team obozy i warsztaty pływackie.

ROWER: Niezliczone kilometry malowniczych tras rowerowych do kolarstwa szosowego oraz MTB. Północna Suwalszczyzna to również doskonałe tereny do treningu siłowego. Ukształtowanie terenu oraz kilka „górskich premii” zaskoczyło już niejednego cyklistę. Jeżeli pogoda uniemożliwia treningi w plenerze, do dyspozycji mamy trenażer TACX FLUX 2 Smart, rolki ELITE oraz rower spinningowy STAR TRAC. Zapraszamy na wspólne treningi kolarskie.

BIEGANIE: Podobnie jak w przypadku tras rowerowych, można powiedzieć „sky is the limit”. Trasy szutrowe, asfaltowe, ścieżki leśne, malownicze krajobrazy wokół jeziora Serwy, Puszcza Augustowska, Kanał Augustowski i dużo, dużo więcej. Na treningi interwałowe zapraszamy na pobliską bieżnię tartanową (5 km od Sirvis Apartamenty). Jeżeli pogoda nie dopisze, do dyspozycji mamy salkę fitness z klubową bieżnią Life Fitness 95T Inspire. Zapraszamy na organizowane wspólnie z Grazia Running obozy i warsztaty biegowe.

 

SIRVIS AKADEMIA SPORTU to również spotkania z ciekawymi osobami świata sportu, sportowcami, trenerami, wykłady i prezentacje, okazja do wspólnych rozmów, wymiany opinii, doświadczeń.

 

PARTNERZY SIRVIS AKADEMIA SPORTU: