AKTYWNIE

AKTYWNIE

NAJ… Najfajniejsza miejscówka dla aktywnych?

 

Sport i zajęcia fizyczne są ważną częścią naszego życia, wypoczynku, urlopów, wakacji. My również ulegliśmy tej pokusie. Bawi nas bieganie, pływanie, rower. Dzięki temu łatwiej nam zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców oraz przygotować specjalną ofertę skierowaną do osób o podobnych zainteresowaniach.

 

SIRVIS Apartamenty to ośrodek specjalizujący się w turystyce aktywnej. Znajdziesz tu dokładnie to czego potrzebujesz: piękne jezioro, trasy rowerowe, spacerowe, biegowe, a wszystko to w naturalnej scenerii. Wpadaj do nas na treningi – sam, z trenerem, z całą grupą. Dobrze poczują się tu zarówno PRO-aktywni, jak i SLOW-aktywni. Skorzystajcie z naszej oferty i szlifujcie formę pod nowe wyzwania, niezależnie od tego jak wysoko zawiesiliście poprzeczkę. Po treningach zapraszamy na pyszniutkie uzupełniacze kalorii oraz regenerację w ramach SPAlania.

 

 

NASZE TRASY ZNAJDZIESZ NA:

 

 

 

 

 

SIRVIS TURYSTYKA AKTYWNA:

PŁYWANIE: Niewątpliwie naszą największą atrakcją jest krystalicznie czyste jezioro Serwy. Wielkość zbiornika, przejrzysta woda, strefa ciszy to gwarancja doskonałych treningów pływackich w okresie od maja do września. Proponujemy również treningi na pobliskiej pływalni – 25 m basen w Augustowie (zaledwie 20 min. od Sirvis Apartamenty), z możliwością wynajęcia toru lub torów na wyłączność. Zapraszamy na organizowane we współpracy z Warsaw Masters Team obozy i warsztaty pływackie.

ROWER: Niezliczone kilometry malowniczych tras rowerowych do kolarstwa szosowego, na gravele i MTB. Północna Suwalszczyzna to również doskonałe tereny do treningu siłowego. Ukształtowanie terenu oraz kilka „górskich premii” zaskoczyło już niejednego cyklistę. Jeżeli pogoda uniemożliwia treningi w plenerze, do dyspozycji mamy trenażer TACX NEO 2T oraz rower spinningowy STAR TRAC. Zapraszamy na organizowane cyklicznie graveLOVE.

BIEGANIE: Podobnie jak w przypadku tras rowerowych, można powiedzieć „sky is the limit”. Trasy szutrowe, asfaltowe, ścieżki leśne, malownicze krajobrazy wokół jeziora Serwy, Puszcza Augustowska, Kanał Augustowski i dużo, dużo więcej. Na treningi interwałowe zapraszamy na pobliską bieżnię tartanową (5 km od Sirvis Apartamenty). Jeżeli pogoda nie dopisze, do dyspozycji mamy salkę fitness z klubową bieżnią Life Fitness 95T Inspire.

 

 

PARTNERZY SIRVIS Apartamenty: