KLIMATYCZNIE

KLIMATYCZNIE

NAJ… Najbardziej klimatyczna miejscówka Suwalszczyzny?

 

SIRVIS Apartamenty to kameralny ośrodek położony nad brzegiem jeziora Serwy.

Po prostu, klimatyczne miejsce w magicznym otoczeniu.

 

Suwalszczyzna to miejsce magiczne, naszpikowane baśniowymi krajobrazami. Wyjątkowe piękno przyrody spotkasz tu praktycznie na każdym kroku. Do regionalnych cudów natury należy zaliczyć jezioro Serwy – położone w otoczeniu lasów, jedno z najpiękniejszych i najczystszych na pojezierzu, doskonałe miejsce do odpoczynku i różnych form rekreacji.

Jezioro Serwy to 460 ha powierzchni, 41 m głębokości, trzy wyspy, rezerwat kormoranów, wyjątkowa przejrzystość wody, strefa ciszy, bajeczne kolory i zachody słońca. Akwen zasila system Kanału Augustowskiego. W połączeniu z napływem krystalicznej wody z wewnętrznych źródeł daje to naturalną formę filtracji oraz wpływa na wyjątkową czystość zbiornika. Ciekawostką jest, że nazwa jeziora – jest to również nazwa naszego miejsca – pochodzi od jaćwieskiego słowa SIRVIS, oznaczającego szary.

SIRVIS Apartamenty to nie jest typowy hotel, a raczej klimatyczne miejsce w magicznym otoczeniu. Powstało bo w pewnym momencie zdecydowaliśmy się na krok dla wielu niezrozumiały, może nawet szalony. Po prostu zwrot akcji i całkowita zmiana stylu życia. Ja porzuciłem „dyrektorowanie” w korporacji, Edyta zdecydowała się wesprzeć mnie w realizacji marzeń i tak oto trafiliśmy nad Serwy.

Podróżując zawsze zwracaliśmy uwagę na detale. To właśnie szczegóły zaskakują i sprawiają, że dane miejsce ma to coś, ma specyficzny klimat. Taki właśnie ośrodek chcieliśmy stworzyć, coś innego, unikalnego, zaskakującego.

Jeżeli nudzą Cię hotele i pensjonaty, szukasz komfortowych warunków w kameralnej atmosferze, chcesz uniknąć tłoku i zgiełku, być blisko natury i odkrywać uroki nieznanej Suwalszczyzny… Zapraszamy do SIRVIS Apartamenty – komfortowego ośrodka, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Serwy.

 

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO PRZEWODNIKA PO SUWALSZCZYŹNIE   >>>

 

ODKRYWAJ PIĘKNO NATURY W RAMACH PROJEKTU   >>>