WMT na start

WMT na start

To już taka świecka tradycja, że Warsaw Masters Team i SIRVIS Apartamenty zapraszają na wiosenne zanurzenie w wodach otwartych.

Kolejna edycja obozu pływackiego nad Serwami: 30.05-06.06.

Wszystkich kochających wodę zapraszamy i proponujemy treningi pływackie pod okiem profesjonalistów. W tym roku dorzucamy również sporo innych aktywności. Będzie rowerek, bieganie, a nawet ogólnorozwojówka.

Codziennie mamy zaplanowany trening pływacki w wodach otwartych, a po południu trening rowerowy lub biegowy. Wieczorem przedyskutujemy postępy sportowe popijając złociste izotoniki. Nasi obozowicze skorzystają z „ruskiej bani” nad jeziorem, rowerów, kajaków. Do dyspozycji będzie również sala z ekranem do analizy techniki i filmów szkoleniowych. Kuchnia zadba o uzupełnienie spalanych kalorii, serwując śniadania i obiadokolacje, a nasz zaufany fizjoterapeuta Łukasz popracuje nad Waszą regeneracją.

Pobyt zaczynamy w sobotę 30 maja od obiadokolacji, a kończymy śniadaniem 06 czerwca. Do dyspozycji jest 8 pokoi 2 osobowych i 4 apartamenty.

Koszt uczestnictwa:
1290 zł / osoba w pokoju dwuosobowym
1550 zł / osoba w apartamencie

W cenę wliczony jest pobyt z wyżywieniem, opieka trenera, zajęcia open-water, treningi rowerowe, gadżet i ubezpieczenie.

zobacz nasze obozowe video >>>