Ferie nad Serwami

06.01.2015

Pobyt weekendowy, a może kilka dni w czasie ferii? Uwierz, góry to nie jedyne miejsce zimowego wypoczynku. Zapraszamy na Suwalszczyznę. Przekonaj się, że jeziora to nie tylko letnia atrakcja.

Z nami oderwiesz się od miejskiego zgiełku, wyciszysz się i zrelaksujesz. Proponujemy długie spacery w baśniowej scenerii Puszczy Augustowskiej. Chętni mogą zamienić spacery na leśny nordic walking lub... te krótsze i te dłuższe przebieżki. Aktywnych zapraszamy do naszej sali fitness, gdzie bez wątpienia zostawicie trochę potu i łez. Po treningu gorąca kąpiel w „ruskiej bani” oraz chłodzenie na brzegu jeziora. Wieczory to dobre kino na dużym ekranie, degustacja smakołyków kresowych, a może wieczór węgierski z tradycyjną zupą gulaszową. Jeżeli spadnie śnieg i ściśnie mróz – wiele na to wskazuje, bo już jest naprawdę zimno – zorganizujemy kulig, naturalne lodowisko na jeziorze, chętni spróbują swoich sił na nartach biegowych lub zjazdowych. Tak, to nie pomyłka, Dąbrówka pod Suwałkami oraz  Góra Jesionowa nad Szelmentem dają spore możliwości do uprawiania białego szaleństwa.

Zainteresowani? Skontaktujcie się z nami i skorzystajcie ze specjalnej zimowej oferty. Nasze promocyjne ceny w styczniu są już mocno zmrożone.